fett_messer (fett_messer) wrote in ua_industrial,
fett_messer
fett_messer
ua_industrial

київська презентація альбому GIFTSTOFFE від групи Oneyroid !

Photobucket


Третій студійний альбом легендарної полтавської групи Oneyroid буде презентовано 3 жовтня в київському клубі "Хмільна Бочка" (вул.Б.Хмельницького,3Б-1). Його попередник "Части тела", нагадаю, виходив аж 1998 року, тому крім величезної дози потужного індастріал-психоделік саунду, ви стаєте свідками неперсічної події, завітавши цього вечора на концерт.

Презентація в Києві має низку моментів, що роблять її унікальною:

- цей концерт збігається з датою офіційного релізу нового альбому - GIFTSTOFFE, тобто під час нього можна буде за сущі галімі капєйкі дістати найсвіжіше з перших рук :)

диск виглядатиме десь так:

Photobucket


- в Oneyroid цього разу чудова компанія зі спецгостей - гурт @TRAKTOR, який попри невеликий вік (трохи більше одного року), знаменитий багатьом слухачам як завдяки всенародно улюбленому Сашку Піпі, так і розривному драйву, що панує на їхніх концертах.
Полтавці вже могли їх бачити у травні 2009 у своєму рідному місті в компанії з Oneyroid, всім іншим неодмінно зацінити http://www.myspace.com/atttraktor і фотовідеозвіт з травневого концерту за "тракторним" тегом в цьому жж :)

METAL WORKS (Київ, stoner/southern rock) виступить всього вдруге, але музиканти, що складають цю команду зовсім не новачки у музиці - обидва належать до когорти ветеранів української етал-сцени.

- остання особливість трохи прикра, але цей концерт може стати останнім для Валерія Власенка як гітариста гурту Oneyroid через його бажання зосередитись на роботі над альбомами Арахнофобії.
попри наше сподівання на значну кількість презентацій, такий сценарій є можливим, тому - всім зацікавленим
3 ЖОВТНЯ - ВСІ ДОРОГИ ВЕСТИМУТЬ В БОЧКУ!

Замовлення столиків за тел. : 8 044 390 61 06

анонс події від Київського Рок-клабу http://www.rock.kiev.ua/arhiv/2009/314/

концерт вконтакті: http://vkontakte.ru/event11978613
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
  • 0 comments